O nas

 "Pizza Po Zmroku" Warszawa

Serdecznie witamy Państwa w naszej Nocnej Pizzerii!!!

  Pizza Nocą Warszawa oferuje Państwu już od wielu lat usługi takie jak pizza z dostawą. Dostawa pizzy odbywa się na terenie Całej Warszawy 7 dni w tygodniu ( pizzeria nocna  czynna w każde Święta ! ). Pizza nocna z dostawą zawsze dowiezie Państwu świeże pyszne jedzenie w godzinach nocnych.

   Zamówienia można składać przez telefon 886-800-535 lub 511-602-500 w godz. 20.00 - 5.00. Dostawa pizzy następuje w czasie od 30 do 50 minut od złożenia zamówienia. Pizza na telefon Warszawa dojedzie do Twojego Domu jak najszybciej będzie to możliwe.

  W menu Pizza W Nocy znajdą Państwo przepyszne pizze z oryginalnym serem mozzarella  z różnorodnymi zawsze świeżymi składnikami, a także lasagne miesną , pierogi z pieca (przygotowywane ręcznie) , sałatki i nasz nowy pyszny Hit Szefa Kuchni Golonka Z Pieca, każdy smakosz doceni to danie.
 Pragniemy podkreślić, żę nasze pizze nie zawierają konserwantów, polepszaczy itp składników.

   Jako jedyna Pizza Nocą oferujemy w menu Pizzę dietetyczną  Fit na cieście kukurydzianym dla osób dbających o linię!

  Zapraszamy Państwa również do skorzystania z naszych promocji dla stałych jak i również dla nowych Klientów (obsługa telefoniczna zawsze chętnie doradzi najkorzystniejszą ofertę dla Państwa)